Zespół Szkół w Kórniku

Rekordy Szkoły w Lekkiej Atletyce

       sport-3[1] REKORDY SZKOŁY W LEKKIEJ ATLETYCE  sport-3[1]

DZIEWCZĘTA

KONKURENCJA

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

WYNIK

W ROKU

MIEJSCOWOŚĆ

 

100 m r Polowczyk Romana

1949

12,2

1967

Poznań
100 m el Pawlak Marzena

1971

12,66

1987

Zielona Góra
200 m r Polowczyk Romana

1949

25,2

1967

Poznań
200 m el Rauk Magdalena

1969

26,48

1987

Filderstadt
300 m Rauk Magdalena

1969

42,8

1986

Poznań
400 m Rauk Magdalena

1969

1:00,39

1986

Poznań
600 m Pawlak Marzena

1971

1:40,00

1989

Poznań
800 m Pawlak Marzena

1971

2:18,32

1990

Poznań
1500 m Pawlak Marzena

1971

4:51,98

1989

Poznań
3000 m Pawlak Marzena

1971

11:07,36

1990

Poznań
chód 3 km Nowak Anna

1966

16:09,1

1984

Poznań
chód 5 km Nowak Anna

1966

26:36,0

1984

Poznań
100 m pł r Rauk Magdalena

1969

14,4

1987

Filderstadt
100 m pł el Rauk Magdalena

1969

15,04

1987

Poznań
200 m pł Rauk Magdalena

1969

32,43

1984

Bydgoszcz
400 m pł Pawlak Marzena

1971

1:07,30

1989

Białystok
4×100 m Rauk Iwona

1971

49,2

1987

Poznań
Pawlak Marzena

1971

Gruhn Izabela

1971

Rauk Magdalena

1969

4×400 m Jasińska Barbara

1971

4:19,37

1989

Poznań
Rauk Iwona

1971

Pawlak Marzena

1971

Gruhn Izabela

1971

w dal Rauk Magdalena

1969

5,95 m

1988

Poznań
wzwyż Rauk Iwona

1971

169 m

1989

Stargard
trójskok Pawlaczyk Renata

1980

10,24 m

1997

Poznań
kula Sznura Małgorzata

1977

11,70 m

1993

Białogard
dysk Sznura Małgorzata

1977

37,82 m

1992

Poznań
oszczep Rauk Magdalena

1969

40,02 m

1988

Poznań
7-bój Rauk Magdalena

1969

5.057 pkt

1988

Piła

CHŁOPCY

KONKURENCJA

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

WYNIK

W ROKU

MIEJSCOWOŚĆ

 

100 m r Antkowiak Bogdan

1942

11,1

1959

Kościan
100 m el Nowicki Adam

1979

11,41

1998

Poznań
200 m r Antkowiak Bogdan

1942

22,9

1960

Poznań
200 m el Nowicki Adam

1979

23,24

1997

Poznań
400 m Tomaszewski Piotr

1961

52,2

1979

Poznań
800 m Kundegórski Marek

1956

2:00,9

1974

Poznań
1500 m Kundegórski Marek

1956

4:09,2

1976

Poznań
3000 m Matuszak Ryszard

1959

9:10,8

1974

Poznań
1500 m prz Matuszak Ryszard

1959

4:23,8

1976

Poznań
2000 m prz Matuszak Ryszard

1959

6:11,2

1976

Poznań
110 m pł Niżnik Robert

1973

16,11

1989

Poznań
Wys. 91 Bąk Michał

1989

15,73

2007

Poznań
400 m pł Przekop Leszek

1954

58,4

1972

Szamotuły
chód 5 km Świderski Hubert

1988

28:01,3

2005

Poznań
4×100 m r Jerzak Przemysław

1962

45,7

1979

Poznań
Przybył Radosław

1962

Olejnik Waldemar

1961

Tomaszewski Piotr

1961

4×100 m el Łopka Adrian

1980

46,32

1997

Poznań
Królikowski Piotr

1980

Nowicki Adam

1979

Koniarek Michał

1980

4×400 m Jerzak Przemysław

1962

3:37,4

1978

Poznań
Przybył Radosław

1962

Olejnik Waldemar

1961

Tomaszewski Piotr

1961

w dal Antkowiak Bogdan

1942

7,12 m

1960

Budapeszt
wzwyż Olejnik Maciej

1974

2,17 m

1993

Warszawa
trójskok Justkowiak Piotr

1956

13,12 m

1973

Kórnik
kula 6 kg Woźniak Czesław

1950

12,50 m

1967

Śrem
tyczka Adamczyk Leszek

1956

3,10 m

1975

Poznań
dysk 1,5 kg Pluta Antoni

1948

36,76 m

1963

Śrem
oszczep800 g Bykowicz Waldemar

1959

59,32 m

1973

Poznań
młot 6 kg Bratek Krystian

1950

32,68 m

1966

Gniezno
10-bój Łuczak Andrzej

1952

4.883 pkt

1969

Poznań
Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Chmurka tagów