Zespół Szkół w Kórniku

lata 2003-2006

Osiągnięcia sportowe  2003/2004

  • Indywidualne Mistrzostwa Powiatu      Poznańskiego w Biegach Przełajowych 3m Dariusz Kowalski – 9.10.2003
  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych  Biegach Przełajowych – 17.10.2003 Luboń

2m dziewczęta                                                           i 2m chłopcy

Anna Modrowska  Dariusz Kowalski
 Paulina Pilch  Adam Pankowski
 Elżbieta Ratajczak  Mikołaj Lasek
 Marta Felusiak  Maciej Ratajczak
 Agnieszka Modrowska  Artur Kędziora
 Karolina Zaleśna  Damian Tomczak
 Anna   Franczak  Tomasz Konieczny
 Marianna Kalisz  Karol    Niemier
 Marianna Rozmiarek  Dawid Łukowiak
 Patrycja SzymuraBarbara Zwierzyńska  Jędrzej KlemenskiMichał Heimann
  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Tenisie  Stołowym 2m drużynowo i 2m indywidualnie Tomasz Rybak- 10.2003
  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Piłce Nożnej 1m 21.10.2003
  • PÓLFINAŁ REJONU Poznańskiego w Piłce  Nożnej 2m (4m w Rejonie) 15.04.2004
Adam   Pankowski Dariusz Kowalski
Mikołaj  Lasek Marcin      Graf
Karol     Niemier Łukasz     Kuriata
Jędrzej Klemenski Maciej Ratajczak
Damian  Tomczak Artur Kędziora – bramkarz
Piotr Niemier Rafał Kmieciak
Tomasz     Konieczny Ignacy Woźny
Robert Olejnik Szymon    Niewrzęda – bramkarz

 

  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Szachach  

dz 1m Agnieszka Modrowska

chł 1m Jakub Zgarda, 2m Jarosław Woźniak, 3m Bartosz Górka – 14.11.2003

FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Szachach w Koninie 13. 12.2003 –

21m Ag.Modrowska, 15m J.Zgarda, 31m J.Woźniak

  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Koszykówce      – 1m dziewczęta i 1m chłopcy – 27.11.2004
  • Półfinał Rejonu Poznańskiego w Koszykówce     

dziewczęta 3m – 20.02.2004,               chłopcy 3m – 26.02.2004

Anna   Modrowska          kptAgnieszka   ModrowskaMarta   FelusiakKatarzyna   BandoszKinga   PiotrowskaDaria   ChojnackaAgnieszka   ZwierzyńskaBarbara   ZwierzyńskaElżbieta   RatajczakAgata   Walaszczyk

Małgorzata   Juszczak

Robert   Olejnik     kptTomasz   KoniecznyHubert   JustkowiakDawid   MiszczakMarcin GrafMarcin PucekMikołaj   SłabolepszyDawid   ŁukowiakŁukasz   KuriataSzymon   Niewrzęda

Jakub   Zgarda

  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Siatkówce     

– 4m dziewczęta – 2.12.2003    i  3m chłopcy – 4.12.2003

Anna   Modrowska Robert   Olejnik
Agnieszka   Modrowska Hubert   Justkowiak
Marta   Felusiak Karol   Niemier
Katarzyna   Bandosz Damian   Tomczak
Agata   Walaszczyk Dawid   Miszczak
Małgorzata   Juszczak Marcin   Graf
Knga   Piotrowska Tomasz   Rybak Tomasz   Konieczny
Ola   Wojciechowska Maciej   Walczak Szymon   Niewrzęda
Agnieszka Zwierzyńska Mikołaj Słabolepszy Błażej Kuchta
  • Mistrzostwa WIELKOPOLSKI szkół      ponadgimnazjalnych w aerobiku i innych formach ruchu, tańca – Kat      Trójki Karolina Przymusińska, Magda Mytko, Patrycja Szymura  7m

W tańcu kat. do 10 – osób 12m

  • Mistrzostwa   Rejonu Poznańskiego w Lekkiej Atletyce

2m sztafeta 4×100. 6m w dal Karol Niemier, 6m 100m Dawid Miszczak

  • FINAŁ    MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI w Lekkiej Atletyce 11m sztafeta 4×100

Piotr Niemier, Robert Bartczak, Dawid Miszczak, Karol Niemier

Osiągnięcia sportowe  2004/2005

  • Bieg towarzyszący maratonowi      10.10.2004 3m Paulina Pilch, 16m Elżbieta Ratajczak
  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych      Biegach Przełajowych

2m dziewczęta                                                       i 2m chłopcy – 13.10.2004 Luboń

 Paulina   Pilch  Maciej   Ratajczak
 Elżbieta   Ratajczak Karol Niemier
 Paulina   Sobczak  Damian   Tomczak
 Justyna   Wujek Mikołaj Kropiński
 Maria   Wojtaszek Wojciech Grzesiecki
 Anna Franczak  Robert   Bartczak
 Agnieszka   Pałucka  Piotr  Niemier
 Barbara   Jeziorska  Dawid   Borkowski
 Malwina   Stablewska Magda   Oleszak  Dominik   Mikołajczak Robert Olejnik
  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Tenisie  Stołowym: 2m drużynowo dziewczęta i chłopcy i 2m drużynowo, 2m   indywidualnie Maciej Walczak 21.10.2004
  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Piłce   Nożnej 1m 25.10.2004

 

Karol   Niemier Robert Olejnik
Dawid Miszczak Dominik Mikołajczak
Damian Tomczak Mikołaj Słabolepszy
Piotr Niemier Maciej Ratajczak
Krzysztof Przybył Artur Kędziora
Mikołaj Dobrzyński Robert Rochowiak

 

  • PÓLFINAŁ REJONU      Poznańskiego w Piłce Nożnej w Ptaszkowie 3m  18.04.2005

 

Mikołaj Dobrzyński Dawid Miszczak
Robert Rochowiak Dominik Mikołajczak
Damian Mieloch Mikołaj Słabolepszy
Tomasz Mieloch Dawid Łukowiak
Artur Kędziora Maciej Tarnawski
Rafał Kmieciak Dominik Machowiak
Ignacy Woźny Jakub Frąckowiak
Tomasz Konik
  • Indywidualne Mistrzostwa Powiatu   Poznańskiego w Biegach Przełajowych 28.10.2004

5m Elżbieta Ratajczak , 6m Paulina Sobczak , 2m drużynowo dziewczęta i chłopcy

  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w   szachach 10.11.2004: 1m Mateusz Płończak,

2m Jarosław Wożniak – awans do Finału Województwa, 3m Jarosław Zgarda

  • FINAŁ WOJEWÓDZTWA – WIELKOPOLSKI w      Koninie zespołowo 3m , indywidualnie 6m Mateusz Płończak i 30m      Jarosław Wożniak
  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w    koszykówce 24.11.2004

Dziewczęta 1m                                                          i chłopcy 1m

Kinga   PiotrowskaDaria   ChojnackaBarbara   ZwierzyńskaAgata   WalaszczykAgnieszka   PałuckaSandra   SzaryMaria   WojtaszekEwelina   BusseAgnieszka   RawickaAgnieszka   Zwierzyńska Robert   Olejnik     kptDawid   MiszczakMikołaj   SłabolepszyDawid   ŁukowiakKarol   NiemierDamian   TomczakMikołaj   DobrzyńskiKrzysztof   GajdamowiczArtur   KędzioraKrzysztof   Przybył
  • W REJONIE w koszykówce Dziewczęta      3m 1.03.2005 i chłopcy 3m 3.03.2005
  • Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w   siatkówce 29.11.2004

3m dziewczęta, 2m chłopcy

  • Mistrzostwa      Powiatu Poznańskiego w halowej piłce nożnej 18.02.2005 – 3m

Osiągnięcia sportowe 2005/2006

Kolejny rok działalności SKS powiększył sukcesy sportowe szkoły w zawodach powiatowych, rejonowych i wojewódzkich.

 

LEKKA ATLETYKA

Zajęliśmy dobre miejsca w REJONIE- Poznań Wschód – Poznań 27.09.2005

2m.   Oszczep Pucek Marta 89              -29,00
3m.  100m Bartczak Robert  87      -12,30 (12,47)
4m.   800m Wójkiewicz Błażej   89   – 2:11,50
4m.  W   dal4m     200m Jakubowski Tomasz 89 –   5,82Łukiewska  Paulina 89 – 30,91

I zostali Finalistami Województwa:

WOJEWÓDZKIE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE WIELKOPOLSKI – Poznań 7.11.2005

  • 5 miejsce Hubert Świderski w chodzie na 5 km
  • 12 miejsce Jakubowski Tomasz – W dal
  • 13 miejsce Pucek Marta  – Oszczep

Pozostali Finaliści:

Wójkiewicz Błażej  800m

Bartczak Robert    100m

Łukiewska  Paulina 200m

POZOSTAŁE SUKCESY W POWIECIE , REJONIE I WOJEWÓDZTWIE

KOSZYKÓWKA  

dziewczęta 1m w Powiecie Bnin 24.11.2005              2m w Rejonie wOpalenicy(!)

chłopcy        6m w Powiecie Tarnowo Podg. 25.11.2005

SIATKÓWKA

chłopcy      1m w Powiecie Tarnowo Podg 30.11.2005     4m w Rejonie

dziewczęta 5m w Powiecie Tarnowo Podg 29.11.2005

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

2miejce w Powiecie,( Luboń 3.10.2005)

obie reprezentacje dziewcząt (10×800) i chłopców (10×1000) zakwalifikowały się do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO -32m, 29m Racot 18.10.2005

INDYWIDUALNIE w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – Luboń 21.10.2005

 6 miejsce zajęli biegacze: Paulina Sobczak i Błażej Wójkiewicz, zakwalifikowali się do FINAŁU WOJEWÓDTWA, w którym wystartował tylko Błażej Wójkiewicz i zajął dobre punktowane miejsce

W MARATONIE POZNAŃSKIM startował ARTUR KĘDZIORA jako jeden z najmłodszych uczestników (rocz.1987)

PIŁKA NOŻNA

3m w Półfinale Powiatu zajęła nasza reprezentacja chłopców. Kórnik 11.10.2005

 

SZACHY INDYWIDUALNE

Mistrzostwa powiatu Kórnik 9.11.2005

1m  Mateusz Płończak              2m  Anna Duszczak

2 m Jarek   Zgarda             5m   Anna Franczak

3 m Jerzy Duszczak           Ewa Profaska                                

4 m Bartek Górka

5. Łukasz Jeńczak

6. Jacek Złotnicki

Drużynowo 1 miejsce i awans do województwa

FINAŁ WOJEWÓDZKI Konin – 3.12.2005

9m Mateusz Płończak

15m Jerzy Duszczak

39m Jarek Zgarda

45m Bartek Górka

39m Anna Duszczak

W punktacji Drużynowej chłopcy zajęli  1m w WOJEWÓDZTWIE

SZACHY DRUŻYNOWE

Drużyna w składzie 3+1dz :Mateusz Płończak, Jerzy Duszczak, Jarek Zgarda, Anna Duszczak      12 m w WOJEWÓDZTWIE – Zbąszyń

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta           3m w Powiecie Radzewo 24.10.2005

Indywidualnie Kinga Piotrowska zajęła 3 miejsce

Chłopcy        1m w Powiecie Radzewo 25.10.2005

Indywidualnie Maciej Walczak zajął 1 miejsce a Marcin Mulkowski – 2 miejsce

2m w FINALE REJONU –Grodzisk:

Marcin Mulkowski Maciej Walczak Damian i Tomasz Mieloch

AEROBIK GRUPOWY KÓRNICZANKI

Dziewczęta w składzie: Sandra Szary, Agnieszka Pałucka, Paulina Czajka, Karolina Brylewska, Kamila Pfeifer, Marta Pucek,     Marta Karasiak, Agnieszka van den Dikkenberg, Magda Antczak zajmują:

6m w PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM

13m w FINALE WOJEWÓDZKIM

W rywalizacji Szkolnego Związku Sportowego WIELKOPOLSKA zajęliśmy w tym roku bardzo dobre 15 miejsce  w Województwie na 240 sklasyfikowanych szkół.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Chmurka tagów