Kórniczanki 2012/2013 i 2013/2014

2013/2014

Skład zespołu: Agnieszka Ptak, Marianna Frąckowiak, Julia Wójcik, Patrycja Hołderna, Angelika Delestowicz, Zuzanna Zięta i Zuzanna Matysiak.

Osiągnięcie

W tym roku szkolnym dziewczęta „Kórniczanki” wystąpiły jednorazowo : w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w aerobiku grupowym w Mosinie i zajęły 3 miejsce. Do drugiego miejsca zabrakło  niewiele punktów.

Kolejność szkół:

1m ZS Puszczykowo

2m ZS Swarzędz 1

3m ZS Kórnik

DSC02998 DSC03002

DSC02963 DSC02979  DSC02967 DSC02970 DSC02981 DSC02982 DSC02984   DSC02971 DSC02972 DSC02985  DSC02973   DSC02989  DSC02991 DSC02990 DSC02995 DSC02996

SONY DSC

DSC03004 DSC03006

IR

**************************************************************************

2012/2013
Dziewczęta „KÓRNICZANKI” tańczą składzie: Zuzanna Zięta, Marianna Frąckowiak, Julia Wójcik, Agnieszka Ptak, Zuzanna Matysiak, Patrycja Hołderna, Angelika Delestowicz.<

Osiągnięcia

„Kórniczanki” zdobywają MISTRZOSTWO POWIATU POZNAŃSKIEGO w AEROBIKU GRUPOWYM  oraz zajmują 4 miejsce w  FINAKE REJONU POZNAŃ – WSCHÓD

14 marca 2013r. w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Aerobiku Grupowym. W mistrzostwach tych startowały także nasze dziewczęta  „KÓRNICZANKI” w składzie: Zuzanna Zięta, Marianna Frąckowiak, Julia Wójcik, Agnieszka Ptak, Zuzanna Matysiak, Patrycja Hołderna, Angelika Delestowicz. Dziewczęta wygrały rywalizację szkół ponadgimnazjalnych w powiecie – tańcząc własną choreografię aerobikową i zostały mistrzyniami powiatu poznańskiego 2012/2013.  Zdobyły puchar dla szkoły i złote medale oraz awansowały do rejonu Poznań-Wschód, który to odbył się 20 marca w Jarocinie. Tutaj na Rejonie dziewczęta były o krok od podium i uplasowały się na czwartym miejscu, tuż za szkołami z Jarocina .